Jako firma rodzinna zaopatrujemy firmy do 1993 roku

Zajmujemy się zaopatrzeniem firm w szeroką gammę produktów z różnych branż począwszy od artykułów biurowych do wysoko specjalizowanych części robotów i maszyn przemysłowych. Naszymi dostawcami są firmy z Polski, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Holandii, Czech, Słowacji. Kładziemy szczególny nacisk na możliwie jak najszybszą realizację dostaw, dlatego mamy szeroką bazę dostawców, z którymi współpracujemy z województwa Śląskiego co skraca czas dostawy wielu artykułów do 24h. Zaufało nam wiele firm, z branży motoryzacyjnej z południa Polski, które jako nasi klienci są z nami od wielu lat. Dbamy również o znakomite relacje z Naszymi dostawcami, którzy nam zaufali a my nie nadużywamy ich zaufanie dzięki terminowym płatnością, słowności i utrzymaniu dobrych relacji biznesowych.          

Artykuły biurowe

Dostarczamy szeroką gammę produktów biurowych różnych firm w tym: długopisy, cienkopisy, ołówki, flamastry, tusze do drukarek, pieczątki, folie, koszulki na dokumenty, segregatory, niszczarki, gilotyny, laminatory, itp. 

Chemia

Posiadamy w swojej ofercie produkty z chemii gospodarczej w zakresie środków czystości mydła, pasty BHP, kremy do rąk, środki dezynfekcyjne itp.

Dostarczamy na zamówienie chemię przemysłową w zakresie smarów, olejów, substancji czyszczących firm, z którymi współpracujemy. 

Elektronarzędzia

Oferujemy szeroki wybór elektronarzędzi przewodowych oraz akumulatorowych w grupy młotowiertarek, wiertarek, wkrętarek, kluczy udarowych, szlifierek, pił, wyrzynarek, pilarek, odkurzaczy, myjek, lamp warsztatowych, opalarek, pilarek, opryskiwaczy, itp.

Narzędzia ręczne

.

Hydraulika siłowa

Armatura hydrauliczna

Akcesoria spawalnicze

Pneumatyka

Części maszyn i robotów przemysłowych

Urządzenia pomiarowe

.

Silniki elektryczne i części zamienne

Serwis, wzorcowanie i certyfikacja

Produkty stalowe i ze stali szlachetnych

Łańcuchy i spinki